Lekarz Lublin

temat nieukrywajproblemu

Nie ukrywaj problemu udaj się do specjalistyKażdy mężczyzna, u którego występują anomalie w budowie narządów płciowych i towarzyszące temu zaburzenia w oddawaniu moczu, brak satysfakcji seksualnej, zakażenia, a nawet nowotwory powinien przełamać barierę wstydu i szukać dla siebie pomocy. Do dyspozycji ma urologa, seksuologa, chirurga.

Jeśli obawiasz się rozpoznania i bardzo krępujesz, poszukaj dla siebie specjalisty, który ma gabinet w innej dzielnicy niż ty mieszkasz. Postaraj się dotrzeć do takiego lekarza, który będzie miał dla Ciebie czas.

Pamiętaj, że lekarz jest po to, by Ci pomóc, a nie ocenić zachowanie i błędy Twoich rodziców czy Twoje. Lekarz jest profesjonalistą, Twój wstyd to dla niego coś naturalnego, co w każdym przypadku towarzyszy chorobom zlokalizowanym w obrębie narządów płciowych. Lekarz doskonale Cię zrozumie.

Zastanów się czy koszty związane z niepodejmowaniem leczenia nie są na tyle istotne, że przewyższają brak komfortu w życiu towarzyskim i rodzinnym. Twoje schorzenie przekłada się bowiem nie tylko ma problemy natury zdrowotnej (ból, niewygody, zagrożenie poważnymi powikłaniami), ale również na twoje życie seksualne, rodzinne.

Nie pozwól, by schorzenie, które można wyleczyć skomplikowało Twoje życie, było przyczyną unikania kontaktów seksualnych w dorosłym życiu, rozstania z partnerem. Nie pozwól, by Twoja samoocena spowodowana zaburzeniami zdrowotnymi w sferze seksualnej była zaniżona.


Poliklinika Lublin

Informacja: 81 744 76 72
Korekcja Uszu
Dyżur: 602 328 777

Dotacja Unii Europejskiej ZPORR dla Polikliniki